Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Sandefjord |
Sist sett: |
I dag i 18:24 |
I går: |
02:20 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Snakk: |
Norsk, Engelsk, Finsk |
Tjenester: |
Onani,Flere skudd på mål,fingering,fisting,Lett kyssing,Fly meg til deg,Intim massasje,COF - Cum On Face
|
Piercinger: |
Nei |
Privat område: |
Trimmet |
Drikke levert: |
Nei |
Om Meg
Nikki har alt, leggy, busty og blond, nikki er fantastisk, hun er mer enn i stand, kos deg, du vil ønske deg merKan være diskret hvis du trenger det.
Personal info & Bio
Høyde: |
144 cm / 4'9'' |
Vekt: |
79 kg / 174 lbs |
Alder: |
21 yrs |
Hobby: |
Dirtbike, Reise og få venner |
Nasjonalitet: |
Australian |
Preferanser: |
Looking real dating |
Bryst: |
som meloner |
Undertøy: |
Helly Hansen |
Parfymer: |
Herve Domar |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
120 eur |
130 eur
|
1 time |
230 eur |
350 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
120 eur |
190 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
|
|
24 timer |
1300 eur |
|
Ikke søk lenger, jeg er her. Jeg er også en ganske ivrig motorsykkelmann, jeg cruise rundt på en Honda 6 33 Hornet Road sykkel. Jeg er et reisebyrå på heltid, og jeg elsker jobben min. Jeg har bodd i melbourne hele livet mitt for tiden fortsatt hjemme, men ønsker å få min egen plass i løpet av de neste 6 månedene eller så elsker jeg å reise selvfølgelig , så langt har jeg vært i USA, Canada, Mexico, Malaysia, vanuatu og over hele Sandefjord. Ser du etter en pen jente inne og ute?
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
øyne minner meg om sasha grå
| +1 |
liker rett og slett
| +1 |
stille carin.
| +1 |
Lol! Um .... la bare merke til det xD
| +1 |
Kan noen med mer kunnskap om denne kulturen og situasjonen eller litt innsikt gi meg noen råd om sjansene mine?
| +1 |
miami
| +1 |
Men vent ... det er mer!
| +1 |
doops: bobbill67 # 93287 # 96903 # 10110 # 35629 tigerwolf715 # 59800 Candylover # 52912 xmj23x # 101120 scuba911 # 13967 wilburcross # 56079 fly757 # 67081 klaugui # 30989 ekisde # 11642 SportsMaster # 86513 mikitira # 356
| +1 |
Jeg & # x27; m indianer / Iris.
| +1 |
Hun er hyggelig
| +1 |
zam er da mam! zan er da mann ... du vet hva jeg sier
| +1 |
søt, sexy kropp
| +1 |
Jeg møtte denne fyren for 2 måneder siden. Vi har hatt omtrent en dato per uke siden den gang, noen ganger to ganger i uken. Jeg er 25 år, han er 6 måneder yngre.
| +1 |
Nydelig jente. Plassering fin og enkel å finne med gode veibeskrivelser. Ema er en fryd. Veldig pen og definitivt jenta i bildene.
| +1 |
ahh min originale favoritt som jeg sammenligner alle andre med :)
| +1 |
Det vil sannsynligvis hjelpe å gå til litt før-ekteskapsrådgivning også.
| +1 |
hei admin ... noen sjanse for flere funksjoner? Jeg fikk 1000 bilder, men ikke nok tid til å gå 1 etter 1.
| +1 |
to pene ansikter.
| +1 |
Han bruker kanskje de eskorte bildene som fantasy-porno nå. Jeg gjør dette noen ganger selv nå som jeg er ganske pensjonist fra å betale for sex som jeg pleide. Jeg hadde et flott løp og møtte så mange fantastiske kvinner. Jeg hadde den beste tiden i mitt liv. Men det var over, det var en fase. Ville jeg gått tilbake til det? Ja, kanskje jeg hvis jeg var singel og ikke dater.
| +1 |
ridley: Prøver fortsatt å se hvor langt du kan skyve før du blir utestengt, ikke sant?